Nabíječky baterií

Nabíječka baterií OptiMate 2

Nabíječka baterií OptiMate 2
Nabíječka baterií OptiMate 2
Kód: TM420
Dostupnost: K dispozici

1 370 Kč
1 132 Kč bez 21% DPH

Popis výrobku

Automatická nabíječka Tecmate OptiMate2 pro dlouhodobé udržování 12V baterií v každém vozidle s nákladově nejefektivnějším řešením.

OptiMate 2 je odolný proti povětrnostním vlivům a má velmi snadné použití, stačí připojit k baterii a zastrčit do nejbližší elektrické zásuvky.

Vše ostatní je již plně automatické se všemi bezpečnostními prvky vč. přepólování.

Nabíjí automaticky konstantním proudem 0.8A až do plného nabití, pak se přepne na unikátní "OptiMate úsporný režim", který zaručuje zanedbatelnou spotřebu roční el. energie. Tím udržuje baterii na 100% připravenou a současně zajišťuje napájení pro palubní počítač, displej, alarm, či GPS navigaci, které mají nepatrný odběr i při vypnutém klíčku. Bylo prokázáno, že pokud je baterie udržována tímto přístrojem prodlouží se její životnost až o 400%. Musíte však vždy připojit OptiMate 2 na baterii, pokud je vozidlo zaparkováno (odstaveno).

Tecmate OptiMate 2 díky svému jedinečnému a propracovanému udržovacímu cyklu baterii nikdy nepřebíjí, ale pouze udržuje 100% připravenou.

V základním balení najdete kabely SAE-71 a SAE-74.

Doporučeno pro všechny typy 12V baterií (např. STD, PB, GEL, AGM atd.) od 3Ah do 96Ah!

Nepostradatelný pomocník do každé dílny, či garáže!

Nabíjí a udržuje baterie od mopedu a motocyklu přes zahradní techniku, lodě a automobily až po malé traktory či náklaďáčky.

Související zboží