Nabíjecky baterií

Nabíjecka baterií OptiMate 2

Nabíjecka baterií OptiMate 2
Nabíjecka baterií OptiMate 2
Kód: TM420
Dostupnost: K dispozici

1 370 Kč
1 132 Kč bez 21% DPH

Popis výrobku

Automatická nabíjecka Tecmate OptiMate2 pro dlouhodobé udržování 12V baterií v každém vozidle s nákladove nejefektivnejším rešením.

OptiMate 2 je odolný proti povetrnostním vlivum a má velmi snadné použití, stací pripojit k baterii a zastrcit do nejbližší elektrické zásuvky.

Vše ostatní je již plne automatické se všemi bezpecnostními prvky vc. prepólování.

Nabíjí automaticky konstantním proudem 0.8A až do plného nabití, pak se prepne na unikátní "OptiMate úsporný režim", který zarucuje zanedbatelnou spotrebu rocní el. energie. Tím udržuje baterii na 100% pripravenou a soucasne zajištuje napájení pro palubní pocítac, displej, alarm, ci GPS navigaci, které mají nepatrný odber i pri vypnutém klícku. Bylo prokázáno, že pokud je baterie udržována tímto prístrojem prodlouží se její životnost až o 400%. Musíte však vždy pripojit OptiMate 2 na baterii, pokud je vozidlo zaparkováno (odstaveno).

Tecmate OptiMate 2 díky svému jedinecnému a propracovanému udržovacímu cyklu baterii nikdy neprebíjí, ale pouze udržuje 100% pripravenou.

V základním balení najdete kabely SAE-71 a SAE-74.

Doporuceno pro všechny typy 12V baterií (napr. STD, PB, GEL, AGM atd.) od 3Ah do 96Ah!

Nepostradatelný pomocník do každé dílny, ci garáže!

Nabíjí a udržuje baterie od mopedu a motocyklu pres zahradní techniku, lode a automobily až po malé traktory ci nákladácky.

Související zboží