O nás

V minulosti né příliš známá značka vznikla v 80 letech v Itálii.  V roce 2008 byla značka se všemi právy vlastnictví odkoupena do rukou české firmy Capirelli a registrována patentovým úřadem včetně svého loga, které bylo upraveno již českým architektem. 

Od roku 2008 Capirelli vyrábí své skútry a další produkty v továrně v Čínském Taizhou. Stroje jsou vyráběny na platformě čínských homologací avšak na objednávku našich designerů je jim vkládán do jejich vzhledu původní Italský design a název naším grafickým studiem. Neustále se zlepšující kvalita našich strojů je výsledkem pravidelných kontrol strojů při jejich výrobě. Pověřený pracovník při montáži kontroluje kvalitu spasování a funkčnosti jednotlivých součástí vyráběných strojů. Tak Capirelli dosahuje minimálního procenta reklamací zákazníků. 

Stroje Capirelli můžete zakoupit buď prostřednictvím e-shopu na těchto webových stránkách a nebo v dealerské síti po celé ČR, kde si můžete stroje prohlédnout a po zakoupení servisovat. Stroje disponují technikou, která není náročná na obsluhu a náhradní díly se dají pořídit za velmi příznivé ceny. Servis potom můžete uskutečnit u našich dealerů a nebo v jiných autorizovaných motoservisech.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru nového člena rodiny a halvně potěšení z jízdy, které tyto stroje nabízejí.