Skútry a moto Capirelli

Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky)

Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky)
Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky) Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky) Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky) Moto MORINI X-CAPE 650 (zlaté ráfky)
Kód: X-CAPE 650
Dostupnost: Skladem

209 900 Kč
173 471 Kč bez 21% DPH

VŠESTRANNOST, ZÁBAVA A POHODLÍ

X-CAPE je dobrodružství ve stylu Moto Morini: všestrannost, zábava a pohodlí ve futuristickém poutavém vzhledu.19" prední kolo a nastavitelná vidlice o prumeru 50 mm zarucují úžasnou prilnavost k terénu a vozovce, díky cemuž se udržíte v sedle jak v horském prusmyku, tak i na prašné ceste.

Velké a pohodlné sedlo, které nabízí maximální pohodlí pro cestující, je umísteno pouhých 83 cm od zeme, ale nabízí perfektní ergonomii i pro ty nejvyšší. 7'' barevná TFT prístrojová deska - jedna z nejvetších na celém trhu - poskytuje prístup ke všem informacím potrebných pro nejdobrodružnejší výlety, stejne tak jako pro chaotický mestský provoz.

UNIKÁTNÍ MOTOCYKL VE SVÉ KATEGORII

Plexi štít nastavitelný jednou rukou, nosic zavazadel s velkými držadly pro spolujezdce a kompletní LED osvetlení doplnují standardní vybavení s pocitem vyšší trídy. K dispozici bude základní príslušenství, jako je trojice kufru, ochranný padací rám a vyhrívané rukojeti, které jsou nezbytné pro skutecné dobrodružství. X-CAPE je ideální partner pro všechny, kterí hledají verného a neúnavného spolecníka.

Verze s litými alu koly: 199.900,-Kc

Verze s drátenými koly: 209.900,-Kc

Související zboží