Skútry a moto

Moto MORINI X-CAPE 650

Moto MORINI X-CAPE 650
Moto MORINI X-CAPE 650 Moto MORINI X-CAPE 650 Moto MORINI X-CAPE 650 Moto MORINI X-CAPE 650
Kód: X-CAPE 650 - BILA
Dostupnost: Skladem

209 900 Kč
173 471 Kč bez 21% DPH

VŠESTRANNOST, ZÁBAVA A POHODLÍ

X-CAPE je dobrodružství ve stylu Moto Morini: všestrannost, zábava a pohodlí ve futuristickém poutavém vzhledu.19" přední kolo a nastavitelná vidlice o průměru 50 mm zaručují úžasnou přilnavost k terénu a vozovce, díky čemuž se udržíte v sedle jak v horském průsmyku, tak i na prašné cestě.

Velké a pohodlné sedlo, které nabízí maximální pohodlí pro cestující, je umístěno pouhých 83 cm od země, ale nabízí perfektní ergonomii i pro ty nejvyšší. 7'' barevná TFT přístrojová deska - jedna z největších na celém trhu - poskytuje přístup ke všem informacím potřebných pro nejdobrodružnější výlety, stejně tak jako pro chaotický městský provoz.

UNIKÁTNÍ MOTOCYKL VE SVÉ KATEGORII

Plexi štít nastavitelný jednou rukou, nosič zavazadel s velkými držadly pro spolujezdce a kompletní LED osvětlení doplňují standardní vybavení s pocitem vyšší třídy. K dispozici bude základní příslušenství, jako je trojice kufrů, ochranný padací rám a vyhřívané rukojeti, které jsou nezbytné pro skutečné dobrodružství. X-CAPE je ideální partner pro všechny, kteří hledají věrného a neúnavného společníka.

Verze s litými alu koly: 199.900,-Kč

Verze s drátěnými koly: 209.900,-Kč

Související zboží